• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
 • 31 sierpnia 2019, 20:30
 • Catering dietetyczny POMELO dla uczestników i wolontariuszy 4F Półmaratonu Praskiego

  Catering dietetyczny POMELO dla uczestników i wolontariuszy 4F Półmaratonu Praskiego

  Dieta pudełkowa dla biegaczy? Catering POMELO przygotował dla uczestników naszej imprezy 10-procentową zniżkę!

  Na efekty treningów  biegowych w dużej mierze wpływa dieta, która powinna być odpowiednio kaloryczna, bogata w białko, aby tkanka mięśniowa sprawniej się regenerowała, powinna też dostarczać węglowodanów, które uzupełnią glikogen mięśniowy, aby mięśnie mogły czerpać siłę do intensywnej pracy. Nie zapominajcie też o antyoksydantach, czyli związkach bioaktywnych, pochodzących głównie z owoców i warzyw, które chronią komórki mięśni przed atakiem szkodliwych wolnych rodników.

  Działające na terenie Warszawy i Krakowa POMELO Food Company powstało z myślą o wszystkich aktywnych, zabieganych, dbających o siebie ludziach. W oferowanych przez firmę pakietach znajdują się produkty najwyższej jakości. Dietetycy każdego dnia starają się, aby menu dla aktywnych było smaczne i lekkostrawne.

  Jeśli potrzebujesz porady dietetyka lub trenera – skontaktuj się z Pomelo Wspólnie zdecydujecie, których produktów potrzebujesz mniej bądź więcej, o jakich porach mógłbyś jeść poszczególne posiłki, by twój organizm czerpał z nich to, co w danym momencie dnia jest mu szczególnie potrzebne i aby Twoje wyniki sportowe były jeszcze lepsze.

  UCZESTNIKOM 4F PÓŁMARATONU PRASKIEGO I 4F PIĄTKI PRASKIEJ POMELO OFERUJE 10% RABATU – aby z niego skorzystać należy przy zamówieniach składanych do końca listopada na www.pomelo.com.pl wpisać hasło „5.Praski” w formularzu, w polu uwagi.

  A zacne grono naszych wolontariuszy POMELO wyposaży w pożywne kanapki, aby energii starczyło na cały wieczór!