• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
 • 31 sierpnia 2019, 20:30
 • Batony GO ON na mecie półmaratonu

  Batony GO ON na mecie półmaratonu

  Sukces osiągnięcia mety, smak zwycięstwa, pamiątkowy medal, a dalej zasłużony odpoczynek i regeneracja. Szczególnie po ukończeniu półmaratonu jest ona ważna, dlatego na mecie 5. Półmaratonu Praskiego czekać na ciebie będzie m.in. doskonały dla biegaczy proteinowy baton GO ON firmy Sante.

  Zawiera on niemal 25% koncentratu białka serwatkowego WPC 80 o wysokiej wartości biologicznej i świetnej przyswajalności. Natychmiastowy zastrzyk energii zapewnia syrop glukozowy (nie: fruktozowy), a dodatkowo baton dostarczy ci inuliny – naturalnego prebiotyku, który sprzyja zachowaniu optymalnej flory bakteryjnej jelit.

  Batony GO ON proteinowe dostępne są w czterech różnych smakach: kakaowym, orzechowym, waniliowym i żurawinowym, a ich producentem jest polska rodzinna firma Sante, od 1992 roku wyznaczająca trendy na rynku zdrowej żywności.

  Dla aktywnych osób, które potrzebują więcej białka Sante poleca GO ON Nutrition – linię profesjonalnych suplementów dla sportowców i wszystkich aktywnych fizycznie. Obok odżywek białkowych, aminokwasów oraz suplementów przedtreningowych w ofercie znajdują się również wysokobiałkowe batony PRO-WHEY, o idealnie dobranej kompozycji najwyższej jakości białka, w skład której wchodzi izolat białek mleka MPI i koncentrat białek serwatkowych WPC 80 z mleka (łącznie: 33% białka). Zapewnia to skuteczne wsparcie zarówno przed, jak i po treningu. Baton PRO-WHEY to produkt bez dodatku cukru, wzbogacony w błonnik. Kremowa polewa oraz dodatek owoców liofilizowanych i migdałów sprawiają, że batonik jest wyjątkowo smaczny i delikatny.

  Nowością na rynku są także batony GO ON ENERGY i GO ON VITAMIN – stworzone specjalne dla osób, które kochają sport, a jednocześnie uwielbiają smak klasycznych batonów. Zawierają witaminy wspomagające metabolizm energetyczny. Baton GO ON Vitamin kokosowy wzbogacono w Lkarnitynę, aminokwas często przyjmowany przez sportowców. Baton GO ON Energy orzechowo-karmelowy zawiera naturalny ekstrakt z guarany i kofeinę tak, że można nim zastąpić filiżankę kawy.

  Firma Sante, z siedzibą na warszawskiej Pradze przy ul. Jagiellońskiej (tu też zlokalizowane jest Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness), nie zapomniała o uczestnikach 4F Piątki Praskiej. O tym, jaka przekąska przygotowana będzie dla tych, którzy ukończą bieg na 5 km – już wkrótce!