• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
  • 31 sierpnia 2019, 20:30
  • Batony Crunchy na mecie 4F Piątki Praskiej

    Batony Crunchy na mecie 4F Piątki Praskiej

    Uczestnicy 4F Piątki Praskiej  na mecie otrzymają zbożowego batona Crunchy bez pszenicy firmy Sante. W jego składzie znajdują się trzy rodzaje zbóż: owies, kukurydza i ryż, oraz mnóstwo dodatków: suszonych owoców lub orzechów i migdałów.

    Baton Crunchy dostarcza błonnika, który spowalnia wchłanianie węglowodanów. Zawiera syrop glukozowy (nie: glukozowo-fruktozowy), co oznacza, że energia z niego jest dostępna natychmiast. Warto pamiętać, że glukoza – w przeciwieństwie do fruktozy – nie odkłada się jako tkanka tłuszczowa.

    Producentem Crunchy jest polska rodzinna firma Sante, od 1992 roku wyznaczająca trendy na rynku zdrowej żywności. Firma, która ma siedzibę na warszawskiej Pradze przy ul. Jagiellońskiej (tu też zlokalizowane jest Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness), nie zapomniała o uczestnikach Półmaratonu Praskiego. Na finiszerów dłuższego dystansu na mecie czekać będzie doskonały dla biegaczy proteinowy baton GO ON. Informacje o nim znajdują się tutaj.