• 6. Wieczorny 4F Półmaraton Praski
 • 31 sierpnia 2019, 20:30
 • 10 CZERWCA PIERWSZY OTWARTY TRENING Z 4F

  10 CZERWCA PIERWSZY OTWARTY TRENING Z 4F

  10 czerwca ruszają otwarte treningi przygotowujące do startu w Wieczornym 5. Półmaratonie Praskim oraz 4F Piątce Praskiej. Zapraszamy w każdą niedzielę o godz. 10:30 na stadion warszawskiej Agrykoli (wejście od strony parku). Zajęcia są bezpłatne i uczestniczyć może w nich każdy, bez względu na poziom wytrenowania – treningi są na tyle wszechstronne, aby mógł wziąć w nich udział zarówno początkujący amator, jak i wytrawny biegacz walczący o życiówki.

  Pierwszy z treningów poprowadzi gościnnie wrocławski szkoleniowiec Piotr Ślęzak – absolwent wrocławskiej AWF, o półmaratońskiej życiówce 1:11.54 oraz wyniku 2:34.05 z maratonu w Berlinie. W ramach prowadzonej przez niego grupy ŚlęzakTeam amatorzy schodzili w maratonie z czasu 3:26:19 na 2:42:13. Piotr, jako bloger, prowadzi stronę Stestuje.pl, a jest także specjalistą w dobieraniu butów biegowych, także na zajęciach 10 czerwca podpowie, jak prawidłowo dobierać obuwie, na co zwracać uwagę, w jakich butach startować, a w jakich trenować zależnie od pogody/rodzaju terenu.

  Tydzień później (17 czerwca) oraz w niedzielę 24 czerwca trening poprowadzi znany wam z poprzednich lat Rafał Sieradzki, a już od 1 lipca ponownie będzie z nami aktualna mistrzostw Polski w maratonie górskim, złota medalistka mistrzostw w długodystansowych biegach górskich, czempionka kraju w ultramaratonie Edyta Lewandowska z E.L.ite Runners.

  Uczestnikom treningów zapewniamy wodę naszego partnera – Cisowiankę.

  Na Otwarte Treningi z 4F nie trzeba się zapisywać – wystarczy przyjść i pod opieką naszych trenerów poznawać tajniki profesjonalnego przygotowania do zawodów.

  Widzimy się niebawem! Pamiętaj, w grupie siła!


  Otwarte treningi z 4F


  Edyta Lewandowska